OBECNÁ POPTÁVKA

Zakázková výroba je výroba jakýchkoli tiskovin na míru vašim požadavkům. Jsme pro vás spolehlivým partnerem v jakékoli fázi vašeho projektu.
► Jste-li teprve na počátku a v hlavě zatím nosíte jen myšlenku – rádi ji s vámi probereme, graficky zpracujeme, připravíme výrobní postup a následně vše zrealizujeme.
► Máte-li už grafický návrh hotový a zpracovaná tisková data – připravíme jen výrobu a požadované tiskoviny vyrobíme...
Stačí jen vyplnit poptávkový formulář níže a poptávku odeslat. Můžete začít rovnou nebo, pokud chcete ještě chvíli hledat inspiraci, projděte si ukázky naší zakázkové výroby a poptávku pak můžete učinit z detailu kteréhokoli z produktů v této kategorii – všechny obsahují stejný poptávkový formulář.

 

tiskoviny na zakázku
  • Popis

    Cokoli, co lze vyrobit z papíru a doplňkových materiálů a čím chcete doplnit vizuální styl vašeho projektu či akce – od grafického zpracování, přes přípravu výrobních dat až po vlastní realizaci. Tradiční i netradiční přístupy ke zpracování, vše s ohledem na rozmanité možnosti výrobních technologií a materiálů. Od samostatných prvků až po celé sety zpracované v jednotném designu (jednotném vizuálním stylu). 

  • Ve fotogalerii pod poptávkovým formulářem naleznete ukázky tiskovin vyrobených na zakázku. Pokud si přejete některou z ukázek prozkoumat podrobněji, naleznete ji o úroveň výš jako samostatný zakázkový produkt.

  • Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom, z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět. Při zpracování cenové nabídky vycházíme z informací uvedených ve formuláři, proto se snažte být v popisu vašich požadavků co nejpřesnější.

  • Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
    Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
    Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky