DÁRKOVÁ KAPSA – Dk-191d
tmavě modrá

Kód zboží: Dk-191d

Barva – tmavě modrá

Elegantní dárková obálka/kapsa posune vaše blahopřání či dárek na vyšší úroveň. Kapsa je vyrobena z matného, mírně strukturovaného, tmavě modrého papíru v tzv. DL formátu, celkový rozměr v zavřeném stavu je 206 × 106 mm. Přední klopa je ozdobena širokým převazem s dvojitou mašlí z atlasové stuhy v barvě indigo. Do vnitřní kapsy je vložena jednoduchá karta formátu 200 × 100 mm z jasně bílého, hlazeného papíru, určená k vepsání osobního vzkazu.

Dárkové kapsy mohou posloužit jako samostatné přání, jejich primární úloha však spočívá především v možnosti vkusně a stylově zabalit dárky jako vouchery, vstupenky, losy anebo finanční hotovost.
V dárkové kapse i peníze vypadají opravdu jako dárek nikoli jako úplatek :). Více v popisu níže.

Pozn.: Vnitřní karta je standardně bez textu a jakékoli grafiky, v případě že toužíte po výpravnějším provedení je možné ji vyměnit za graficky zpracované přání, které si můžete vybrat z naší nabídky. Doporučený formát přání je 200 × 100 mm.

V ceně dárkové kapsy je standardně zahrnuta bílá poštovní obálka příslušného rozměru.

Ceny

Množství Jednotková cena bez DPH Jednotková cena s DPH
od 1 kusu 99.17 Kč 120.00 Kč
od 15 kusů 92.56 Kč 112.00 Kč
od 25 kusů 85.95 Kč 104.00 Kč
od 50 kusů 79.34 Kč 96.00 Kč
od 100 kusů 66.12 Kč 80.00 Kč
120Kč + Sazba 0Kč

Formulář k vyplnění

* Povinné položky

 

Proč dárkové kapsy?

Pro firmy: Obdarováváte při různých příležitostech své obchodní partnery? Nezapomínáte na své zaměstnance při životních a pracovních jubileích? Řešíte dárky, přání a poděkování spojené s Vánocemi a koncem roku? Jste obchod či firma, která prodává své zboží nebo služby i prostřednictvím dárkových poukazů? Dárkové kapsy jsou skvělým řešením pro každý z těchto případů, tedy, pro každého, kdo chce vkusně a se stylem zabalit dárek, který se nehodí do krabičky. Vyberte si z naší nabídky dárkovou kapsu, která vyhovuje Vašim potřebám. Na vnitřní kartu napište osobní vzkaz nebo ji vyměňte za graficky zpracované přání provedené tiskem. A nakonec přiložte cokoli, co potřebujete – voucher, certifikát, dárky jako vstupenky, losy atd. Obsah kapsy můžete doplnit také o vizitku, příp. jiné tiskoviny spojené s propagací firmy (je žádoucí posoudit míru propagace a vhodnou příležitost).
Pokud chcete, můžeme dárkové kapsy upravit na míru Vašim požadavkům nebo pro Vás vymyslet úplně nové řešení. Můžeme vyrobit kapsy sladěné do firemních barev, opatřit je logem, firemním sloganem a čímkoli co zapadá do vizuálu Vaší firmy. Nebo, v případě, že vybraná dárková kapsa z vnějšku vyhovuje, můžeme pro vás zpracovat pouze vnitřní karty – například do formy dárkového poukazu, přání k životnímu či pracovnímu výročí, poděkování za spolupráci, přání do nového roku atd. Vnitřní karty mohou být i personalisované.
Svou vizi můžete poptat přes kontaktní formulář nebo přes sekci zakázková výroba nebo prostě jen napište e-mail na adresu info@gradiko.cz, rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Pro jednotlivce: Přemýšlíte, jak zabalit pro manželku romantickou dovolenou na Mallorce? Pro syna vstupenky na hokej a pro dceru na muzikál? Pro sestru dárkový poukaz na nákup parfému? Pro rodiče voucher na pobyt v lázních? Nebo třeba řešíte jak vhodně a vkusně předat novomanželům svatební dar, když vám před tím dali slušně vědět, že by upřednostňovali finanční příspěvek před sousoším s jelenem?... Dárková kapsa je nejen patřičným a krásným balením pro Váš dárek, ale rovněž vynikajícím řešením jako blahopřání... tak říkajíc, dva v jednom :).

Specifikace:

Dárková obálka/kapsa Dk-191d
Forma a formát produktu: obálka s vnitřní kapsou a vloženou kartou, formát 206 × 106 mm (v zavřeném stavu)
Převládající barevnost: tmavě modrá
Materiál obálky: tmavě modrý, matný, mírně strukturovaný papír (300 g/m2)
Materiál vnitřní karty: jasně bílý, hlazený papír (300 g/m2)
Aplikace: atlasová oboulícní stuha šíře 24 mm, dvojitá lepená mašle, barva indigo
V ceně zahrnuta bílá obáka: ANO (standardní DL)
Doba výroby: do 10 pracovních dnů (pokud je produkt skladem, zasíláme obratem)
Expres výroba: 3 pracovní dny; expresní příplatek dle aktuálního ceníku
Individuální úpravy vzhledu:        možné, svůj požadavek zapište do poznámky ve formuláři nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem
Země původu: Česká republika