DÁRKOVÝ POUKAZ

Rychlé, nouzové, jednorázové řešení jedno z dárků plánovaných k 18. narozeninám, které bohužel proběhly právě v době restriktivních opatření v důsledku covid 19. Místo faktického dárku, zatím tedy jen jeho příslib v podobě dárkového poukazu... na dobu až se zase nařízené dvoumetrové rozestupy zkrátí na standardní osobní vzálenost :).

Podobně může vypadat dárkový či slevový poukaz na podporu vašeho prodeje – samozřejmě s odpovídajícím textem.

Dárkový poukaz
 • Popis

  Karta čtvercového formátu z matného křídového papíru (300 g/m2) s nekomplikovaným, ale výrazným designem – velká červená dárková mašle a jednoduchý text na pozadí náznaku osmnáctky – provedeno digitálním tiskem.

 • Další fotografie s tímto designem naleznete ve fotogalerii níže, pod poptávkovým formulářem.

 • Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom, co od tiskoviny očekáváte – na tom, z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět. Při zpracování cenové nabídky vycházíme z informací uvedených ve formuláři, proto se snažte být v popisu vašich požadavků co nejpřesnější.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.
  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
  Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
  Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky