DOPIS PRO JEŽÍŠKA a Pf2021

Obec Vřesová není velká svou rozlohou ani počtem obyvatel, ale o své se pěkně stará… o občany i občánky. My jsme svou troškou do mlýna přispěli k atmosféře jedné z hezkých tradičních akcí obce – ke společnému rozsvěcení obecního vánočního stromu, pod kterým se plní dětská přání. Pro tuto událost jsme vytvářeli „dopisy pro Ježíška“... vlastně jsme vytvářeli spíše jakousi "výzvu od Ježíška" dětem. Děti měly vyplnit do předtisknutých řádků své přání, toto pak vložily do poštovní obálky s potiskem a „pošlaly Ježíškovi“. Všechna přáníčka prochází slosováním a na Štědrý den najdou vylosovaní šťastlivci pod stromečkem jeden dáreček navíc… od Ježíška – obce :). Pěkná tradice… občané i občánci mají důvod se společně sejít, pobavit se a udělat si radost přesně ve vánočním duchu, jak to má být. Na sklonku roku je samozřejmě pamatováno i na dospělé, a to s pěkným novoročním přáním, které jsme pro obec Vřesovou rovněž vytvářeli. S obcí Vřesová máme navázanou příjemnou spolupráci v průběhu celého roku, dopisy pro Ježíška a novoročenky nás však obzvlášť těšily.

Dopis pro Ježíška Dopis pro Ježíška
 • Popis

  Dopis pro Ježíška i Pf2021 pro obec Vřesová vznikaly tak trochu v časové tísni, a proto jsme nevytvářeli grafiku od základu – úplně na míru, ale designově jsme u obou tiskoviny vyšli z katalogových vzorů našich novoročenek. Vybrané vzory jsme přizpůsobili zamýšlenému účelu. U dopisu pro Ježíška jsme lehce upravili grafiku s pestrobarevným stromečkem, vymysleli text a vše jsme doplnili poštovní obálkou sladěnou s ostatním potiskem. U novoročenky pro dospělé jsme zasahovali do grafiky šablony z důvodu změny barevnosti a ze stejného důvodu jsme měnili i použité matriály. Původní červené ladění katalogového vzoru jsme přetvářeli na fialové a z matných strukturovaných papírů jsme přecházeli na hladké perleťové. K oboustranné spokojenosti vyšel výsledek podle představ a obě přáníčka se líbíla. 

 • Další fotografie s tímto designem naleznete ve fotogalerii níže, pod poptávkovým formulářem.
  Fotodokumentace k těmto zakázkám vznikala bohužel v časové tísni, buďte tedy prosímke kvalitě fotografií shovívaví :). Děkujeme.

 • Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom, co od tiskoviny očekáváte – na tom, z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět. Při zpracování cenové nabídky vycházíme z informací uvedených ve formuláři, proto se snažte být v popisu vašich požadavků co nejpřesnější.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.
  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
  Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
  Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky