NAROZENINOVÁ POZVÁNKA

Pozvánka na oslavu 70. narozenin pana Ptáčka... jméno je v tomto případě důležité, protože sehrává podstatnou úlohu v ladění designu pozvánky i v jejím textu. Tak znělo zadání: ...navrhněte mi něco s ptačí tématikou a pokud možno nějaký vtipnější text... Tak jsme z ptáčků vybrali jednoho z nejkrásnějších a nejmajestátnějších, orla bělohlavého s přísným pohledem, a podle obrázku jsme sestavili text. Pan Ptáček byl spokojen, přijal vše bez výhrad a s úsměvem.

 

Pozvánka na narozeniny Pozvánka na narozeniny
 • Popis

  Pozvánka byla pojata jen jako jednoduchá DL karta (100 × 200 mm) a byla provedena technologií digitálního tisku na bílý perleťový papír (250 g/m2). Perleťový papír jsme volili z toho důvodu, že perleť pěkně nenásilně prostupuje digitálním tiskem (v tenčích nánosech toneru), což konkrétně u tohoto designu způsobuje efekt "postříbření" peří na hlavě orla. Volba materiálu pousouvá design této pozvánky o level výš.

 • Další fotografie s tímto designem naleznete ve fotogalerii níže, pod poptávkovým formulářem.

 • Orientační cenu tohoto designu na přání klienta neuvádíme.

  Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom, z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět. Při zpracování cenové nabídky vycházíme z informací uvedených ve formuláři, proto se snažte být v popisu vašich požadavků co nejpřesnější.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.
  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
  Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
  Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky