OBECNÁ POPTÁVKA

Zakázková výroba je výroba jakýchkoli tiskovin na míru vašim požadavkům. Jsme pro vás spolehlivým partnerem v jakékoli fázi vašeho projektu.
► Jste-li teprve na počátku a v hlavě zatím nosíte jen myšlenku – rádi ji s vámi probereme, graficky zpracujeme, připravíme výrobní postup a následně vše zrealizujeme.
► Máte-li už grafický návrh hotový a zpracovaná tisková data – připravíme jen výrobu a požadované tiskoviny vyrobíme...
Stačí jen vyplnit poptávkový formulář níže a poptávku odeslat. Můžete začít rovnou nebo, pokud chcete ještě chvíli hledat inspiraci, projděte si ukázky naší zakázkové výroby a poptávku pak můžete učinit z detailu kteréhokoli z produktů v této kategorii – všechny obsahují stejný poptávkový formulář.

 

svatební tiskoviny na zakázku
  • Popis

    Zacíleno na svatební tiskoviny – grafické zpracování celých svatebních setů v jednotném designu, příprava výrobních dat a realizace samotná (vše s ohledem na rozmanité možnosti výrobních technologií) – svatební oznámení, pozvánky ke svatebnímu stolu či na večerní svatební párty, různé druhy infokaret s informacemi o organizaci svatebního dne či o stylu svatby, RSPV (odpovědní kartičky), tiskoviny na svatební stůl – jmenovky, menu, čísla stolů, zasedací pořádek u slavnostní tabule, svatební knihy, krabičky na výslužky, visačky, etikety na svatební víno, krabičky na drobné dárky pro svatebčany atd. – zkrátka cokoli, co lze vyrobit z papíru a doplňkových materiálů a čím chcete doplnit jednotný vizuální styl vaší svatby.

  • Ve fotogalerii pod poptávkovým formulářem naleznete ukázky svatebních tiskovin vyrobených na zakázku. Pokud si přejete některou z ukázek prozkoumat podrobněji, naleznete ji o úroveň výš jako samostatný zakázkový produkt.

  • Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom, z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět. Při zpracování cenové nabídky vycházíme z informací uvedených ve formuláři, proto se snažte být v popisu vašich požadavků co nejpřesnější.

  • Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
    Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
    Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky

Foto