Osobní deníky

Dárek pro maminku a pro babičku – deníky pro zaznamenávání vzpomínek s jednoduchým, ale zásluhou zvolených materiálů, působivým designem. V přírodním stylu, ve formátu A5, s hřebenovou (kroužkovou) kovovou vazbou. Deníky jsou vyrobeny z velmi kvalitních papírů se tak stává jednoduchým, ale pěkným a hlavně osobním dárkem.

Set firemních tiskovin Set firemních tiskovin
 • Popis

  Design bloků je velmi jednoduchý, nestaví na náročném gra fickém zpracování, ale především na použití kvalitních materiálů. Na přední a zadní stranu bloků byly při výrobě použity grafické papíry vyšší gramáže (300–370 g/m2) ve výrazných barvách – zářivá limetková zelená, fuchsiová (magenta) a rubínová červená. Na titulní straně bloků jsou křestní jména či přezdívky provedeny zdobnějším fontem pouze černou barvou, zhotoveny digitálním tiskem. Vnitřní listy jsou bez potisku, ze standardního bílého papíru (90 g/m2), v počtu 40 ks. Formát A5 je koncipován jako sešit – kroužková vazba vlevo, otevírání do strany, formát A6 má vazbu v hlavě tiskoviny s přetáčením listů nahoru a dozadu.

 • Další fotografie s tímto designem naleznete ve fotogalerii níže, pod poptávkovým formulářem.

 • Orientační cenu tohoto designu na přání klienta neuvádíme.

  Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom, z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.
  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře (příloha) nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
  Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
  Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky