PLAKÁT – HÁZENÁ

Grafické zpracování plakátu–letáku na turnaj mladších žaček v házené. Kromě tiskové verze má náhled sloužit rovněž jako upoutávka na turnaj na fb. Z naší dílny pochází pouze zpracování vizuálu a příprava tiskových dat, vlastní tisk si provádí zadavatel svépomocí.

 

tiskoviny na zakázku
 • Popis

  Příprava PDF pro digitální tisk na matný křídový papír 170 g/m2 na formáty A3 a A4 + JPG náhled pro fb.

 • Další fotografie s tímto designem naleznete ve fotogalerii níže, pod poptávkovým formulářem.

 • Hodinová sazba za grafické práce 800 Kč/hod (bez DPH).
  Skutečnou spotřebu času na přání klienta neuvádíme.

  Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom, z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět. Při zpracování cenové nabídky vycházíme z informací uvedených ve formuláři, proto se snažte být v popisu vašich požadavků co nejpřesnější.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.
  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
  Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
  Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky

Reference