REKLAMNÍ TISKOVINY A PŘEDMĚTY

Papírové tašky, slohy na dokumenty, kroužkové poznámkové bloky A5, trhací bloky A4, vizitky s QR kódem, propisky, kličenky a USB flash disky – balíček tiskovin a reklamních předmětů zpracovaný v jednotném vizuálním stylu pro evropský projekt SPOT. Projekt SPOT je výzkumný projekt, který běží v rámci programu pro výzkum a inovace EU Horizon 2020 a klade si za cíl analyzovat stávající kulturní cestovní ruch v 15 evropských regionech a následně objevit a zpřístupnit nové možnosti v daných regionech, tzn. vyhledat dosud méně známé, opomíjené destinace a nasměrovat k nim proudy cestujících (kulturních turistů). Design celého setu je velmi čistý a minimalistický. Zpracování tohoto setu předcházel grafický návrh loga projektu v několika povolených variantách podle způsobu použití, zpracování doplňkové grafiky a zhotovení logomanuálu ve dvou jazykových mutacích.

Set firemních tiskovin
 • Popis

  Na každém z elementů setu je použito logo ve variantě odpovídající rozměrovým a technologickým možnostem zpracování. Celý balíček je laděn do kombinace barev bílé a šedé, jednotlivé prvky jsou provázány i volbou materiálů. Tašky – papírové, bílé s krouceným uchem, tisk - DigiFlex. Slohy na dokumenty s chlopněmi a zámečkem, s výseky na vizitky – mírně strukturovaný matný karton (350 g/m2), korpus v šedé barvě, titulní strana bílá s digitálním tiskem. Vizitky – mírně strukturovaný bílý matný karton (350 g/m2), oboustranný digitální tisk. Kroužkové bloky (sešity) A5 – hřebenová kovová vazba, přední a zadní strana papír sjednocený se slohami, zadní strana šedá, titulní strana bílá s digitálním tiskem, 40 vnitřních listů – bílý ofsetový papír (90 g/m2), bez potisku. Trhací boky A4 – lepené, 50 vnitřních listů bílý ofsetový papír (90 g/m2) s potiskem (čtvercový rastr + logo + doplňková grafika), ofsetový tisk, zadní strana – karton. Propisky – digitální UV tisk. Klíčenka a USB flash disk – laserové gravírování.

 • Další fotografie s tímto designem naleznete ve fotogalerii níže, pod poptávkovým formulářem.

 • Orientační cenu tohoto designu na přání klienta neuvádíme.

  Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom, z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.
  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
  Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
  Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky