SET FIREMNÍCH TISKOVIN II

Set firemních tiskovin pro PPC group – vizitky, slohy na dokumenty, dopisní hlavičkové papíry a dva formáty obálek. Velmi čisté, velmi minimalistické, velmi elegantní a ve své jednoduchosti velmi luxusní. Design všech tiskovin je zpracován v jednotném vizuálním stylu a je navázán na minimanuál loga dodaný klientem. Vzhled celého setu je pojat jednoduše, ale staví na volbě opravdu kvalitních materiálů a je umocněn reliéfním zpracováním loga. Reliéf je vytvořen pomocí technologie slepotisku (embosování). Celý set je laděn do jednotné krémové barvy a materiálů s jemnou strukturou.

Set firemních tiskovin
 • Popis

  Vizitky – mírně strukturovaný krémový matný karton (Creative Board Champagne, 350 g/m2), technologie – slepotisk a digitální tisk. Slohy na dokumenty s chlopněmi a zámečkem, s výseky na vizitky – korpus i titulní strana z mírně strukturovaného krémového matného kartonu (Creative Board Champagne, 350 g/m2), titulní strana zpracována technologiemi slepotisk a digitální tisk. Dopisní papíry A4 – luxusní mírně strukturovaný krémový papír s vodoznakem (Conqueror Oyster, 100 g/m2), v záhlaví logo provedené slepotiskem, v zápatí pak digitální tisk údajů. Obálky DL a C5 – materiálově sladěné s dopisním papírem (Conqueror Oyster, 120 g/m2), na lícové straně v levém horním rohu digitální tisk loga a adresy.

 • Další fotografie s tímto designem naleznete ve fotogalerii níže, pod poptávkovým formulářem.

 • Orientační cenu tohoto designu na přání klienta neuvádíme.

  Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom, z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.
  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
  Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
  Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky

Foto

SET FIREMNÍCH TISKOVIN II
SET FIREMNÍCH TISKOVIN II
SET FIREMNÍCH TISKOVIN II
SET FIREMNÍCH TISKOVIN II
SET FIREMNÍCH TISKOVIN II
SET FIREMNÍCH TISKOVIN II
SET FIREMNÍCH TISKOVIN II
SET FIREMNÍCH TISKOVIN II