SET FIREMNÍCH TISKOVIN II

Set firemních tiskovin pro PPC group – vizitky, slohy na dokumenty, dopisní hlavičkové papíry a dva formáty obálek. Velmi čisté, velmi minimalistické, velmi elegantní a ve své jednoduchosti velmi luxusní. Design všech tiskovin je zpracován v jednotném vizuálním stylu a je navázán na minimanuál loga dodaný klientem. Vzhled celého setu je pojat jednoduše, ale staví na volbě opravdu kvalitních materiálů a je umocněn reliéfním zpracováním loga. Reliéf je vytvořen pomocí technologie slepotisku (embosování). Celý set je laděn do jednotné krémové barvy a materiálů s jemnou strukturou.

Set firemních tiskovin
 • Popis

  Vizitky – mírně strukturovaný krémový matný karton (Creative Board Champagne, 350 g/m2), technologie – slepotisk a digitální tisk. Slohy na dokumenty s chlopněmi a zámečkem, s výseky na vizitky – korpus i titulní strana z mírně strukturovaného krémového matného kartonu (Creative Board Champagne, 350 g/m2), titulní strana zpracována technologiemi slepotisk a digitální tisk. Dopisní papíry A4 – luxusní mírně strukturovaný krémový papír s vodoznakem (Conqueror Oyster, 100 g/m2), v záhlaví logo provedené slepotiskem, v zápatí pak digitální tisk údajů. Obálky DL a C5 – materiálově sladěné s dopisním papírem (Conqueror Oyster, 120 g/m2), na lícové straně v levém horním rohu digitální tisk loga a adresy.

 • Další fotografie s tímto designem naleznete ve fotogalerii níže, pod poptávkovým formulářem.

 • Orientační cenu tohoto designu na přání klienta neuvádíme.

  Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom, z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.
  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
  Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
  Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky