SET FIREMNÍCH TISKOVIN III

Set firemních tiskovin pro Profimakléřky. Jak už sám název firmy napovídá, jedná se o realitní kancelář s ryze ženským obsazením. Profimakléřky nás oslovily s prosbou o přebudování nastaveného jednotného vizuálního stylu tak, aby je klienti v nové tváři bezpochyby stále poznávali. Domluvili jsme se proto, co zůstane zachováno ze starého vizuálu (barvy, fotky a komiksový styl) a co vznikne nového… a pustili jsme se do práce. Výsledkem je redesign loga firmy a nová doplňková grafika, aplikované na sérii nových prezentačních materiálů... a skvělý pocit z nadstandardní, dobře založené, dlouhodobé spolupráce.
Tato realizace na zakázku zahrnuje konkrétně vizitky, slohy na dokumenty, komplimentky, přelepky na dokumenty a propisky. Jednotlivé prvky setu kromě svého praktického využití slouží rovněž k prezentačním účelům a jsou vizuálně provázány jak graficky, tak materiálově. Jednotícími prvky v grafickém zpracování jsou logo, firemní barvy a doplňková firemní grafika, kterou tvoří osobní fotografie makléřek, dvojitá silueta města, komiksové bubliny a slogany firmy napsané komiksovým fontem.

Set firemních tiskovin Set firemních tiskovin Set firemních tiskovin
 • Popis

  Vizitky – oboustranný barevný digitální tisk, materiál křída mat 300 g/m2. Všechny údaje z vizitky jsou vloženy rovněž do QR kódu použitého na vizitce z důvodu jejich snadného načtení do kontaktů v telefonu. Slohy na dokumenty s chlopněmi a zámečkem, s výseky na vizitky. Korpus i titulní strana jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako vizitky – KM 300 g/m2, titulní strana je s vizitkami samozřejmě provázána rovněž graficky. Do vnitřních výseků na chlopních slohy se vkládají vizitka a komplimentka. Slohy jsou určeny k ukládání veškeré dokumentace tak, aby mohla být v ucelené podobě a předána klientovi po uzavření obchodu. Komplimentky – plní úlohu osobního poděkování klientovi za vloženou důvěru a za spolupráci – jednoduché grafické zpracování sladěné se vším ostatním, jednostranný barevný digitální tisk, materiál křída mat 300 g/m2Přelepky – slouží primárně k přelepování sešívacích sponek na dokumentech – aršíky samolepících štítků s digitálním tiskem loga. Propisky – drobný praktický dárek pro klienty apod. – šedá barva (firemní), kovové tělo s lesklým povrchem a touch koncem, laser loga.

 • Další fotografie s tímto designem naleznete ve fotogalerii níže, pod poptávkovým formulářem.

 • Orientační cenu tohoto designu na přání klienta neuvádíme.

  Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom, z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.
  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
  Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
  Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky