SVATBA V BARVĚ LILA

Barva svatby – LILA – požadavek tedy zní: "Něco romantického, výjimečného, v barvě svatby...". Stvořili jsme romantický svatební set sestávající ze svatebního oznámení, pozvánky ke svatebnímu stolu, doplňkové infokarty s dresscodem a tiskovin na svatební stůl – jmenovek a svatebního menu. Nejvýpravnějším prvkem setu je dvoudílné svatební oznámení skládající se ze zdobného vnějšího dílu a vložené vnitřní karty se svatebním textem. Vnější díl je pojatý jako kapsa, která má základ ve dvouvrstvé kartě vyrobené ze světle fialkového perleťového papíru. Spodní vrstva má přibližně 3mm přesah, což přidává oznámení na plastičnosti a celé ho hezky rámuje. Mezi vrstvy je ve spodní třetině karty čistě zapravena kapsa ze světle filalového saténu.

 

Svatební oznámení v barvě lila
 • Popis

  Kapsa je při okraji dozdobena linkou fialových perliček a těsně pod perličkami je na střed usazena fialová papírová růžička s olivově zelenou atlasovou mašlí. Vnitřní karta je vyrobena z bílého perleťového papíru, pro vybrané části svatebního textu byl zvolen romanticky "kudrnatý" font pro podporu emočního dojmu. Celý text je proveden digitálním tiskem v barvě fialové a šedé a je dozdobený jednou fialovou perličkou na středu et mezi jmény snoubenců. Pozvánka a infokarta jsou rovněž provedeny digitálním tiskem na bílém a fialkovém perleťovém papíru, pozvánka je navíc v monogramu snoubenců opět dozdobena fialovou perličkou. Jmenovky a svatební menu jsou produkty z našeho katalogu.
  Celkově jsme k všeobecné spokojenosti splnili zadání – svatební set je vyjímečný, romantický, luxusní... a v barvě lila :).

 • Další fotografie tohoto produktu naleznete ve fotogalerii pod poptávkovým formulářem.

 • Orientační cena tohoto designu je:
  Svatební oznámení = 88 Kč/ks (s DPH) při výrobě 50 ks
  Pozvánka ke stolu = 16 Kč/ks (s DPH) při výrobě 50 ks
  Infokarta s dresscodem = 14 Kč/ks (s DPH) při výrobě 50 ks

  Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom, z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.
  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
  Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
  Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky