SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Romantické svatební oznámení zpracované na zakázku podle přání nevěsty. 
Celkově toto oznámení působí velmi romantickým dojmem, je poměrně zdobné, ale přitom si zachovává dojem čistoty a nespornou dávku elegance.

Svatební oznámení s růžičkami
 • Popis

  Je vyrobeno z kombinace z bílého perleťového a bílého matného hlazeného papíru (oba o gramáži 250 g/m2).
  Oznámení má čtvercový tvar, je otevírací, na titulní straně oznámení je umístěný štítek se jmény snoubenců a datem svatby, uvnitř je vlepena karta se svatebním textem. Text oznámení je proveden digitálním tiskem v černé barvě jména snoubenců jsou zvýrazněna stříbrnou fólií. Štítek na titulní straně je v rozích "připevněn" saténovými růžičkami s atlasovými mašličkami. Saténové růžičky jsou čistě bílé, atlasová stuha má světlince šedý nádech, což velmi dobře koresponduje s perleťovým papírem na pozadí a stříbrnou barvou textu.

 • Další fotografie tohoto produktu naleznete ve fotogalerii pod poptávkovým formulářem.

 • Orientační cena tohoto designu je 110 Kč/ks při výrobě 50 ks.

  Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.
  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
  Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
  Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky