SVATEBNÍ SET S&S

PIVOŇKY a LEGO – pro snoubence Soňku a Slavka slučujeme neslučitelné – jen po grafické stránce, samozřejmě :). Nevěsta, milovnice pivoněk + ženich, zaujatý sběratel Lega... záliby, které v partnerském vztahu bez problémů pěkně koexistují, z pohledu grafického zpracování, bohužel, moc styčných ploch neskýtaji :). Nicméně, svatba je o nich dvou, celý společný život bude o nich dvou, a tak si snoubenci přáli, aby svatební oznámení bylo také o nich dvou, aby je oba charakterizovalo. A to se počítá. A právě od toho, aby byla splněna neobvyklá přání, jsou tady grafické práce "na míru". Pokusili jsme se tedy provázat něžný, přirozený, květinový půvab pivoněk a technickou střízlivost stylizovaných tvarů postaviček stavebnice Lego. Podle pozitivních reakcí se nám přání, myslím, podařilo splnit a byli jsme za to odměněni dojetím nevěsty a krásnou recenzí.

Svatební oznámení – pivoňky a lego Svatební oznámení – pivoňky a lego
 • Popis

  Jako základ pro design posloužil jeden ze svatebních vzorů z katalogu – podle nevěstiných slov "pivoňkové oznámení mých snů" – do kterého zbývalo dopracovat a alespoň trochu sladit s pivoňkami Lego-postavičky nevěsty a ženicha. Postavičky jsme nakreslili podle fotek svatebního Lego setu (opravdu to existuje! :). Pozornost od různorodých stylů jsme odvrátili tak, že jsme pivoňky a Lego nevystavili hned vedle sebe. Titulní strana oznámení zůstala čistě pivoňková a Lego-postavičky jsme umístili dovnitř oznámení, kde dominují svatebnímu textu. Oba styly jsme provázali barevně a hlavně pomocí zvolených fontů písma, které dobře korespondují s oběma designy. Lego-nevěsta s Lego-ženichem poslouží také pro zvěčnění na svatebních tričkách a plackách.
  Celý svatební set je vyroben z bílého perleťového papíru. Veškerá grafika a texty jsou zpracovány digitálním tiskem. Jedinou výjimku z této technologie tvoří jména snoubenců na titulní straně oznámení, jež jsou provedena technologií termoražby zlatou metalickou fólií. 

 • Další fotografie tohoto produktu naleznete ve fotogalerii pod poptávkovým formulářem.

 • Orientační cenu tohoto designu na přání klienta neuvádíme.

  Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje vždy individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom, z jakých materiálů bude produkt vyroben, jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu a na tom, jaké množství požadované tiskoviny se bude vyrábět. Při zpracování cenové nabídky vycházíme z informací uvedených ve formuláři, proto se snažte být v popisu vašich požadavků co nejpřesnější.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.
  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom, jak by měla tiskovina vypadat. Pro zaslání případných podkladů (obrázky, náhledy, tisková data apod.) můžete využít poslední kolonku formuláře nebo data můžete zaslat dodatečně e-mailem.
  Na vaši poptávku budeme bezodkladně reagovat, v případě nejasností společně doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení se pustíme do práce na grafickém zpracování nebo, v případě dodaných korektních podkladů, rovnou do přípravy výroby.
  Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky

Reference