SET FIREMNÍCH TISKOVIN

V tomto konkrétním případě se nejedná o zakázku pro klienta "zvenčí", ale o naše firemní tiskoviny – vizitky, slohy na dokumenty, poznámkové bloky a letáky. Zařadili jsme je mezi ukázky z důvodu prezentace toho, jak mohou zakázkově vyrobené firemní tiskoviny vypadat. Styl základní řady našich firemních tiskovin je nekomplikovaný, postavený na jednoduché, dobře čitelné grafice a snadném, rychlém zpracování. Ve zpracování jsme upustili od výpravných technologií a zaměřili jsme se na kvalitu materiálů a preciznost provedení. Jednotlivé prvky setu jsou propojeny v jednotném vizuálním stylu. Pro různé uplatnění využíváme několik různých grafických i materiálových mutací jednotlivých elementů setu, stále však striktně dbáme na jednotný vizuální styl, aby bylo bez pochyb zřejmé, že se jedná o tiskovinu naší firmy ať už držíte v ruce kteroukoli z variant. 

Set firemních tiskovin Set firemních tiskovin Set firemních tiskovin
 • Popis

  Vizitky jsou vyrobeny z jasně zeleného papíru s vyšší gramáží, která je spojená s komfortní tuhostí. Grafika je provedá oboustranně digitálním tiskem v odstínech šedé (1/1). Slohy na dokumenty se dvěma klopami (chlopněmi) fixovanými zámečkem a s výseky pro vizitky. Jsou vyrobeny ze dvou komponentů – korpus (produkt z našeho katalogu) a titulní strana. Využíváme několik typů sloh vyrobených ze standardních i luxusních materiálů, všechny s titulní stranou provednou digitálním tiskem (podle typu 1/0 nebo 4/0). Kromě sloh s klopami používáme rovněž jednoduché slohy bez klop. Poznámkové bloky (sešity) formátu A5 s hřebenovou (kroužkovou) kovovou vazbou, přední a zadní strana papír sjednocený s ostatními elementy setu (jasná zelená, vyšší gramáž), obě strany provedené digitálním tiskem 1/0, 25 vnitřních listů – bílý ofsetový papír (90 g/m2), bez potisku. Letáky formát A5 vyrobený z matného křídového papíru o gramáži 170 g/m2, oboustranný plnobarevný digitální tisk.

 • Další fotografie toto setu naleznete ve fotogalerii pod poptávkovým formulářem.

 • Vizitky      Kč/ks při výrobě 100 ks
  Slohy (luxusní zeleno-šedá)       Kč/ks při výrobě 50 ks
  Slohy (standard bílá)       Kč/ks při výrobě 50 ks
  Bloky A5       Kč/ks při výrobě 50 ks

  Letáky       Kč/ks při výrobě 100 ks

  Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom z jakých materiálů bude produkt vyroben a jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu. Jednotkovou cenu zboží samozřejmě ovlivní i požadované množství produktu.

  Více k věci v kapitole níže Jak poptat tento typ zboží.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.

  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané požadované množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom jak by měla tiskovina vypadat. Co nejdříve se s vámi spojíme, v případě nejasností doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení a se pustíme do práce na grafickém zpracování. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky