SET FIREMNÍCH TISKOVIN

V tomto konkrétním případě se nejedná o zakázku pro klienta "zvenčí", ale o naše firemní tiskoviny – vizitky, slohy na dokumenty, poznámkové bloky a letáky. Zařadili jsme je mezi ukázky z důvodu prezentace toho, jak mohou zakázkově vyrobené firemní tiskoviny vypadat. Styl základní řady našich firemních tiskovin je nekomplikovaný, postavený na jednoduché, dobře čitelné grafice a snadném, rychlém zpracování. Ve zpracování jsme upustili od výpravných technologií a zaměřili jsme se na kvalitu materiálů a preciznost provedení. Jednotlivé prvky setu jsou propojeny v jednotném vizuálním stylu. Pro různé uplatnění využíváme několik různých grafických i materiálových mutací jednotlivých elementů setu, stále však striktně dbáme na jednotný vizuální styl, aby bylo bez pochyb zřejmé, že se jedná o tiskovinu naší firmy ať už držíte v ruce kteroukoli z variant. 

Set firemních tiskovin
 • Popis

  Vizitky jsou vyrobeny z jasně zeleného papíru s vyšší gramáží, která je spojená s komfortní tuhostí. Grafika je provedá oboustranně digitálním tiskem v odstínech šedé (1/1). Slohy na dokumenty se dvěma klopami (chlopněmi) fixovanými zámečkem a s výseky pro vizitky. Jsou vyrobeny ze dvou komponentů – korpus (produkt z našeho katalogu) a titulní strana. Využíváme několik typů sloh vyrobených ze standardních i luxusních materiálů, všechny s titulní stranou provednou digitálním tiskem (podle typu 1/0 nebo 4/0). Kromě sloh s klopami používáme rovněž jednoduché slohy bez klop. Poznámkové bloky (sešity) formátu A5 s hřebenovou (kroužkovou) kovovou vazbou, přední a zadní strana papír sjednocený s ostatními elementy setu (jasná zelená, vyšší gramáž), obě strany provedené digitálním tiskem 1/0, 25 vnitřních listů – bílý ofsetový papír (90 g/m2), bez potisku. Letáky formát A5 vyrobený z matného křídového papíru o gramáži 170 g/m2, oboustranný plnobarevný digitální tisk.

 • Další fotografie toto setu naleznete ve fotogalerii pod poptávkovým formulářem.

 • Vizitky      Kč/ks při výrobě 100 ks
  Slohy (luxusní zeleno-šedá)       Kč/ks při výrobě 50 ks
  Slohy (standard bílá)       Kč/ks při výrobě 50 ks
  Bloky A5       Kč/ks při výrobě 50 ks

  Letáky       Kč/ks při výrobě 100 ks

  Cena produktů zpracovaných na zakázku se kalkuluje individuálně a je závislá na tom co od tiskoviny očekáváte – na tom z jakých materiálů bude produkt vyroben a jaké technologie budou vstupovat do výrobního procesu. Jednotkovou cenu zboží samozřejmě ovlivní i požadované množství produktu.

  Více k věci v kapitole níže Jak poptat tento typ zboží.

 • Pokud se Vám tento styl designu líbí napište nám, rádi pro vás vymyslíme a vyrobíme něco v podobném duchu.

  Přes poptávkový formulář níže nám sdělte předpokládané požadované množství požadovaného produktu a pokuste se co nejpřesněji formulovat své představy o tom jak by měla tiskovina vypadat. Co nejdříve se s vámi spojíme, v případě nejasností doladíme vaše požadavky a zpracujeme vám cenovou nabídku. Po jejím schválení a se pustíme do práce na grafickém zpracování. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Poptávkový formulář

* Povinné položky

Foto

SET FIREMNÍCH TISKOVIN
SET FIREMNÍCH TISKOVIN
SET FIREMNÍCH TISKOVIN
SET FIREMNÍCH TISKOVIN
SET FIREMNÍCH TISKOVIN
SET FIREMNÍCH TISKOVIN
SET FIREMNÍCH TISKOVIN
SET FIREMNÍCH TISKOVIN
SET FIREMNÍCH TISKOVIN
SET FIREMNÍCH TISKOVIN
SET FIREMNÍCH TISKOVIN
SET FIREMNÍCH TISKOVIN